1

Informační systém pro malé a střední firmy

Cloudové řešení ocení hlavně ti, kteří mají rádi nové technologie a umí je využít pro usnadnění své práce. Desítky firem již zpracovávají své účetnictví v Info Office Online a mohou se naplno věnovat své hlavní činnosti. Přidejte se také mezi firmy, které již neztrácí čas aktualizacemi softwaru, drahou údržbou serverů a složitou synchronizací dat mezi pracovišti.
Aplikace jsou dostupné odkudkoliv, kde je připojení k internetu, takže spolupráce mezi sídlem společnosti, pobočkami nebo externí účetní již probíhá v reálném čase.

8 důvodů, proč vám bude Info Office Online vyhovovat:

2  kompletní sada pro správu firmy

3  snadné a intuitivní používání

4  přístup přes internet

5  bezproblémová spolupráce odkudkoliv

5  vždy aktuální program a data

6  bez výdajů na licence, aktualizace, údržbu

5  pevné měsíční předplatné

5  rychlá zákaznická podpora

Informační systém online. Od 500 Kč/měsíc.

SaaS

Software jako služba

vám umožní být flexibilní v počtu uživatelů, ale zároveň být velmi přesný v plánování výdajů za užívání systému. Odpadají investice do hardwaru, nákupu licencí a za údržbu.

Za používání aplikací platíte měsíční pevnou částku, která zahrnuje úložiště dat, výpočetní výkon, zajištění bezpečnosti a dostupnosti, zálohování, antivirovou ochranu, aktuálnost programu.

Základní nastavení systému a zpřístupnění uživatelům lze provést v řádu dní.

Zákaznická podpora je zahrnuta v ceně a je vám k dispozici už během zavádění. Později za běžného provozu rychle zodpoví telefonicky nebo emailem vaše konkrétní dotazy či upřesní postupy užívání aplikace.

Důvěřuje nám 500+ firem různých velikostí a oborů.

Bezpečnost

Vysoká bezpečnost

Platforma Windows Azure, používá trojnásobnou redundanci. Databáze i aplikace jsou současně umístěny na 3 nezávislých serverech a v případě poruchy jednoho z nich jsou uživatelé automaticky přesměrováni na jiný. Není tak potřeba provádět zdlouhavé obnovování dat ze záložních kopií. Servery jsou navíc umístěny ve dvou geograficky různých místech (Amsterdam a Dublin), takže ani v případě zničení celého datového centra není funkčnost aplikací ohrožena.

Odpadá možnost zcizení dat z okruhu zaměstnanců a administrátorů, protože nemají přímý přístup k databázi. Přístup do aplikací je široce škálovatelný pomocí uživatelských rolí.

Sada aplikací nabízí

celofiremní řešení účetní, obchodní i mzdové agendy.

Sada je rozdělena funkčně do několika aplikací. Každý uživatel si předplatí pouze to, co využívá. Finanční účetnictví zajišťuje Ekonomický systém (ES), obchodní a skladovou agendu spravuje Obchodní databáze (OD) a mzdovou agendu aplikace Personalistika a mzdy (PM). Podání (Po) je určeno k elektronickému odeslání potřebných výkazů na instituce.


Více o aplikacích...

Vychytávky

QR kódy

zadání došlé faktury načtením kódu

vystavování faktur s QR platbou

E-komunikace

automatizované odesílání dokladů emailem

export/import plateb a výpisů z internet bankingu

elektronická komunikace s úřady

integrace EET v ceně

HTML

aplikace v HTML zobrazíte na jakémkoliv zařízení

přizpůsobeno pro dotykové ovládání


 Výhody Info Office Online

Naše řešení naplňuje model „Platím jen za to, co používám“ a nabízí všechny výhody cloud řešení.

Flexibilita. Zvolíte si počet uživatelů, služby, které budou využívat (ES, OD, PM). Všechny parametry můžete v měsíčním intervalu měnit. Schopnost pružně reagovat na změnu je zásadní požadavek dnešního IT.

Cloud řešení je vhodné například také pro časově omezené projekty, kdy víme, že budeme SW potřebovat jen po určitou dobu. Aplikaci ani HW nenakupujeme, ale zajistíme ekonomičtější pronájem služby pouze na dobu trvání a po skončení projektu nemusíme řešit, kam s nakoupeným HW, odprodej licencí SW atd.

Svůj čas a peníze můžete plně soustředit na vaši podnikatelskou činnost. Zavedení systému Info Office online nevyžaduje investice do infrastruktury, údržby, a práce IT pracovníků s nastavováním systému. V rámci služby je zajištěno umístění a běh aplikace na datovém centru, bezpečnost, dostupnost a aktualizace.

Dostupnost. Odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení (PC, notebook, tablet) s přístupem na internet.

Rychlé nasazení. Nemusí se instalovat žádný program na konkrétní zařízení, takže i nasazení aplikace je velmi jednoduché a rychlé. Pokud vám bude Info Office Online po počátečním otestování vyhovovat, objednáte předplatné na první měsíc, za naší pomoci přenesete potřebná data do aplikace a můžete začít se systémem pracovat.

 

Info Office s.r.o., online@info-office.cz, tel: +420 705 115 639

 

   Staňte se našimi fanoušky na FB - získáte přísun novinek a bonusy.